Informujemy, że w dniach 29 – 31 marca 2021 r. Przedszkole nie organizuje wyżywienia dzieci z powodu pozytywnego wyniku testu jednego z pracowników i przedłużenia kwarantanny drugiego z nich do czasu wykonania testu i otrzymania wyniku.

Prosimy, aby dzieci, które będą przyprowadzone do przedszkola, przyniosły ze sobą suchy prowiant na cały dzień pobytu (w podpisanych torebkach śniadaniowych lub lunchboxach). Zapewnimy ciepłą herbatę i wodę.

Przypominamy, że przedszkole funkcjonuje w ograniczonym zakresie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021r w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.