Szanowni Rodzice dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola nr 3 w Piasecznie.

W związku z sytuacją epidemiczną nie zostało dotychczas zorganizowane zebranie dla rodziców dzieci nowoprzyjętych. Mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić Państwa na spotkanie w ostatnim tygodniu sierpnia, mamy nadzieję także, iż również dzieci będą mogły wówczas poznać przedszkole podczas zajęć adaptacyjnych.

Ponieważ wakacje to bardzo dobry czas na kształtowanie nawyków i zachowań ułatwiających dzieciom późniejszy pobyt w przedszkolu, chcemy na stronie internetowej zamieścić ciekawe materiały o warunkach sprzyjających dobrej adaptacji dzieci w przedszkolu i chociaż w ten sposób przekazać informacje, które zazwyczaj prezentowane były podczas bezpośrednich spotkań.

Na początek prosimy zapoznać się ze Statutem Przedszkola nr 3 w Piasecznie – statut znajduje się na stronie BIP.

Zachęcamy zainteresowanych do wzięcia udziału w webinarze „Samodzielnośc małych dzieci” https://www.fundacjainspirator.pl/szkolenia/webinar/samodzielnosc-malych-dzieci/

Kolejne materiały wkrótce.