Szanowni Rodzice,

zgodnie z ustaleniami z SANEPIDEM, Przedszkole nr 3 w Piasecznie w dniach 25 i 26 marca nie organizuje wyżywienia dzieci z powodu pozytywnego wyniku testu jednego z pracowników i objęcia kwarantanną drugiego z nich.

Przedszkole jest czynne, nie pracuje kuchnia.

Prosimy, aby dzieci, które będą przyprowadzone do przedszkola, były po śniadaniu i przyniosły ze sobą suchy prowiant na obiad (w podpisanych torebkach śniadaniowych lub lunchboxach). W przedszkolu otrzymają owoc na drugie śniadanie.