Szanowni Rodzice dzieci nowoprzyjętych,

zachęcam do zapoznania się z ciekawym artykułem Marty Cygan „Trudne początki, czyli o adaptacji dziecka do przedszkola.” W ww. tekście poruszono m.in. temat czasu trwania adaptacji dzieci oraz zachowań rodziców, które ułatwiają lub utrudniają dziecku odnalezienie się w nowej dla niego sytuacji.

https://zdrowyprzedszkolak.pl/wychowanie/900/trudne-poczatki-czyli-o-adaptacji-dziecka-do-przedszkola.html

Polecam także artykuł Katarzyny Wnęk Joniec:

https://dziecisawazne.pl/jak-pomoc-dziecku-w-procesie-adaptacji/

Tekst, w krótki hasłowy sposób, przedstawia praktyczne zasady wsparcia emocjonalnego dziecka i prawidłowego przygotowania się rodzica do tego wydarzenia.

Ważną częścią spotkań z rodzicami dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola pod Jaworem, bo tak zwyczajowo mówimy o naszej placówce, były pytania rodziców, których Wy nie mogliście mi zadać do tej pory. Jeżeli macie pytania, które wg. Was nie mogą poczekać do sierpniowego dnia, w którym odbędzie się nasze spotkanie, proszę je przesłać na adres bkurek@przedszkolepodjaworem.pl.
Po zweryfikowaniu nadawców (np. sprawdzeniu, czy napłynęły z adresów wskazanych we wnioskach o przyjęcie) postaram się odpowiedzieć na te najczęściej powtarzające się.

Pytania proszę przesyłać do 10 lipca 2020 r.

Informuję ponadto, że ogłoszenie o sierpniowym spotkaniu z rodzicami dzieci nowoprzyjętych pojawi się na stronie internetowej www.przedszkolepodjaworem.pl po 15 sierpnia 2020 r.

Bożena Kurek

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij