Ramowy rozkład dnia

 

6 30 – 8 00

płatny czas realizacji podstawy programowej

6 30 – 8 30

schodzenie się dzieci,

niekierowana aktywność dziecka

8 00 – 13 00

bezpłatny czas realizacji podstawy programowej w zakresie funkcji opiekuńczej, wychowawczej i kształcącej

8 00 – 9 00

praca wspierająca indywidualna lub w zespołach; zabawy ruchowe lub ćwiczenia poranne; czynności porządkowe

9 00 – 9 20

śniadanie

9 20 – 9 30

„Wielozmysłowe ćwiczenia umysłu przedszkolaka” – gimnastyka bilateralna

9 30 – 10 30

zajęcia kierowane wspierające rozwój dziecka wynikajace z realizacji programu wychowania przedszkolnego i programów własnych nauczycieli

10 30 – 12 30

 II śniadanie;

pobyt w ogrodzie, zabawy ruchowe, swobodne, obserwacje przyrodnicze, spacery

12 30 – 13 00

obiad

13 00 – 15 00

odpoczynek poobiedni, realizacja programu „Wielozmysłowe ćwiczenia umysłu przedszkolaka”, ćwiczenia słuchowe JAS Johansena, słuchanie muzyki relaksacyjnej, słuchanie literatury dziecięcej, dodatkowe zajęcia edukacyjne;

praca wspierająca indywidualna lub w zespołach; zabawy ruchowe

13 00 – 17 30

płatny czas realizacji podstawy programowej

15 00 – 15 15

przygotowanie do podwieczorku;

podwieczorek

15 15 – 17 30

w sali lub w ogrodzie  – niekierowana aktywność dziecka, praca wspierająca indywidualna lub w zespołach
Zajęcia prowadzone przez nauczycieli specjalistów odbywają się w godzinach pracy przedszkola wg ustalonego harmonogramu.
Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij