Rada Rodziców | Przedszkole Pod Jaworem

PRZEDSTAWICIELSTWO RODZICÓW

Rady oddziałowe

  1. Edyta Machowska, Weronika Macoła, Rafał Konarzewski
  2. Łukasz Cygan, Małgorzata Turska, Paweł Kłosiewicz
  3. Anna Kudyba, Rafał Lechański, Krzysztof Orliński

RADA RODZICÓW PRZY PRZEDSZKOLU NR 3

PRZEWODNICZĄCY – Rafał Lechański

tel. 600 251 716

email radanr3@wp.pl

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO – Edyta Machowska gr I

SKARBNIK – Paweł Kłosiewicz gr II

KOMISJA REWIZYJNA – Weronika Macoła gr I

 

NR RACHUNKU BANKOWEGO RADY RODZICÓW PRZY PRZEDSZKOLU NR 3 W PIASECZNIE

26 1320 1104 3037 1547 2000 0001

 

 

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij