INFORMACJA Z DNIA 27.09.2021 r.

Szanowni Rodzice,

w celu ułtwienia kontaktów i wymiany informacji między Rodzicami przekazujemy Państwu treści maili od Odziałowych Rad Rodziców:

Jaworki –

Dzień dobry,
zgodnie z ustaleniami przesyłam utworzoną grupę na FB w celu komunikacji z rodzicami z grupy Jaworków. Uprzejmie proszę o umieszczenie informacji na stronie przedszkola i/lub tablicy ogłoszeń.

Skrzaty –

Dzień dobry,
Zapraszam wszystkich rodziców Skrzatów do dołączenia do grupy utworzonej na Facebook pod adresem https://www.facebook.com/groups/582689086415637 . Grupa jest prywatna także aby dołączyć należy zaznaczyć „Dołącz do grupy”. Celem utworzenia grupy jest ułatwienie komunikacji pomiędzy rodzicami.

Krasnale –

Dzień dobry, Zgodnie z rozmową poruszoną na spotkaniu rady rodziców przesyłam link do utworzonej grupy facebookowej dla rodziców Krasnali. Jest ona ustawiona na grupę prywatną, żeby chronić informacje o członkach grupy i jej zawartości. Proszę, żeby na stronie internetowej wraz z linkiem dodać informacje, że trzeba zaznaczyć „Dołącz do grupy”.

PREZYDIUM RADY RODZICÓW  W ROKU SZKOLNYM 2021/2022:

– Przewodniczący

– Wiceprzewodniczący

– Sekretarz

Kontakt: e.patej.trojanowska@gmail.com

RACHUNEK DO WPŁAT:

Rachunek bankowy Rady Rodziców obowiązujący w roku szkolnym 2021/2022:

92 1240 6351 1111 0011 0300 7020

W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz grupy, do której przynależy.

Składki na fundusz Rady Rodziców w roku 2021/2022:

I semestr – 150,00 zł. (płatna do 31.10.2021 r.)

II semestr – 200,00 zł. (płatna do 28 02.2022 r.)