Podobny obrazPodobny obrazPodobny obrazPodobny obraz

23 września 2019 godz.10 45- „O tajemnicach dźwięku” – w programie usłyszymy niezwykłą artystkę grającą na misach i gongach. Wystąpią również muzycy klasyczni: waltornista, tenor i pianista.

25 października 2019 godz. 10 45 – „O muzyce i tańcu gorącej Hiszpanii” – w koncercie weźmie udział tancerka flamenco oraz dwóch muzyków grających na gitarach i instrumencie o nazwie kachon. Zaprezentowana muzyka i taniec pochodzą z Andaluzji w Hiszpanii.

8 listopada 201 godz. 09 15 – „Czy nasze ciało może mówić?” – program, w którym będzie przybliżona  sztuka mimu, zorganizowane będą małe warsztaty, w których zobaczymy jak niezwykle komunikatywny może być język ciała, kiedy aktor mim świadomie rezygnuje ze słów ukazując widzom wszystko to, co trudno jest wyrazić słowami, a co charakteryzuje człowieka – jego wewnętrzny i zewnętrzny świat.

16 grudnia 2019 godz. 10 45 – „O wesołej i tanecznej muzyce z Nowego Orleanu” – koncert o początkach muzyki jazzowej. Czterech muzyków zagra na trąbce, klarnecie, banjo oraz na gitarze basowej bezprogowej. Muzycy wykonają nie tylko muzykę jazzową, ale również kolędy.

20 stycznia 2020 godz. 11 15 – „O muzyce popularnej, czyli jak się bawić” – w karnawale usłyszymy koncert muzyki rozrywkowej, przeboje muzyki popularnej. Grupa zagra w składzie: gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, śpiew.

7 lutego 2020 godz. 08 30 – „O tańcach towarzyskich” – para tancerzy zaprezentuje tańce towarzyskie – walc angielski, walc wiedeński, tango oraz tańce Ameryki Łacińskiej – samba, rumba, cha-cha.

27 marca 2020 godz. 09 15 – „Znane arie operowe i pieśni” – w koncercie wystąpią śpiewacy operowi: sopran, tenor i bas z towarzyszeniem fortepianu. W programie usłyszymy m.in. arię Skołuby – Straszny Dwór St. Moniuszki, arię Jontka – Halka St. Moniuszki, habanerę – Carmen G. Bizeta oraz wielu innych popisowych utworów.

24 kwietnia 2020 godz. 11 15 – „Tańce świata” – program poświęcony tańcom z różnych zakątków świata. W programie zaprezentowane będą m.in. włoska tarantela, taniec żydowski, taniec grecki syrtaki, taniec cygański.

11 maja 2020 godz. 11 15 – „Tajemnicza dusza skrzypiec” – koncert z krótką historią powstania najważniejszych, podstawowych instrumentów kultury muzycznej. Zabrzmią skrzypce, altówka, wiolonczela i kontrabas z towarzyszeniem fortepianu.

1 czerwca 2020 godz. 11 00 – „Już niedługo wakacje …” – program, w którym zaśpiewamy znane i lubiane piosenki, które zwykle rozbrzmiewają przy wakacyjnych ogniskach.

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij