Zajęcia wspierające i rozwijające zainteresowania

Przedszkole nr 3 w godzinach pobytu dziecka w przedszkolu organizuje zajęcia dodatkowe:

  • terapia logopedyczna
  • terapia integracji sensorycznej
  • j. angielski
  • muzyka-taniec-ruch
  • warsztaty artystyczne
  • gimnastyka korekcyjna
  • taniec sportowy

W ramach terapii integracji sensorycznej i terapii logopedycznej prowadzone są ćwiczenia z zakresu

  • integracji bilateralnej,
  • indywidualnej stymulacji słuchowej Kjelda Johansena,
  • stymulacji przetwarzania lewopółkulowego na podstawie metody symultaniczno – sekwencyjnej prof. Cieszyńskiej
Dzieci, u których stwierdzono potrzebę dodatkowego wsparcia rozwoju mogą być objęte indywidualnymi ćwiczeniami percepcji słuchowej IAS Johansena oraz indywidualnym programem integracji bilateralnej realizowanym przez Rodziców w domu pod ścisłą kontrolą terapeuty prowadzącego.

Okazjonalnie prowadzone są także warsztaty teatralne, kulinarne, florystyczne. spotkania z literaturą w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez nauczycieli zatrudnionych w Przedszkolu nr 3.

Przedszkole organizuje nieodpłatnie  naukę religii na życzenie  Rodziców (opiekunów prawnych) wyrażone na piśmie.

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij