Szanowni Rodzice,

zgodnie z postanowieniem organu prowadzącego oraz zapisów Procedury bezpieczeństwa do czwartku 28 maja 2020 r. do godz. 12.00. oczekuję od Państwa informacji nt. zgłoszenia/nie zgłoszenia dziecka na zajęcia opiekuńcze w dniach 01.06.2020 r. – 05.06.2020 r.

Zgłaszam dziecko……… na zajęcia opiekuńcze w dniach 01 czerwca – 05 czerwca 2020 r.

lub

Nie zgłaszam dziecka….. na zajęcia opiekuńcze w dniach 01 czerwca – 05 czerwca 2020 r.

Informację ws. zgłoszenia/nie zgłoszenia dziecka należy przesłać na adres mailowy p3@przedszkolepodjaworem.pl

Proszę także dostarczyć zaświadczenie z pracy obojga rodziców o pracy w siedzibie firmy i braku możliwości uzyskania zasiłku opiekuńczego oraz podpisane oświadczenie.

Proszę rodziców wszystkich dzieci o przesłanie stosownej informacji. Wówczas mamy informację zwrotną, że każdy został powiadomiony o możliwości zgłoszenia i każdy wyraża swoją wolę.

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij