Zamów posiłek

„ZAMÓW POSIŁEK”  REJESTRACJA

Szanowni Państwo,

w Przedszkolu pod Jaworem funkcjonuje elektroniczny system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

Rejestracja jest również możliwa na:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy Zespół zamowposilek.pl

AKTUALNE INFORMACJE DYREKTORA PRZEDSZKOLA NR 3 W PIASECZNIE

1. Dla każdego dziecka zarejestrowanego w aplikacji „Zamów posiłek” i uczęszczającego do Przedszkola nr 3 w Piasecznie ZAMÓWIEŃ dokonuje automatycznie Przedszkole na cały miesiąc. Zamówione zostają wszystkie posiłki, czyli dwa zestawy (1. zestaw: śniadanie i obiad, 2. zestaw podwieczorek);
  2. Rodzic może jedynie odmawiać posiłki (dwa zestawy – czyli całodzienne wyżywienie w przypadku nieobecności dziecka, lub jeden zestaw – czyli podwieczorek w przypadku odebrania dziecka przed podwieczorkiem);
  3. Odmówień posiłków nie można samodzielnie anulować.
  4. Odmawiać można najpóźniej do godz. 8.30. Po tej godzinie system nie rejestruje odmów i, pomimo nieobecności dziecka w przedszkolu, opłata będzie naliczana.
  5. Opłaty za wyżywienie dokonywane są w formie przedpłat za miesiąc „z góry”, na rachunek bankowy NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 1. dnia rozpoczynającego się miesiąca, NAJPÓŹNIEJ  do 10. dnia miesiąca włącznie.
  6. Opłata za wyżywienie w danym miesiącu jest POMNIEJSZONA o odpisy za miesiąc poprzedni. Kwota do zapłaty widoczna będzie w systemie ostatniego dnia miesiąca po godz. 9.00.
  7. W przypadku dokonania jednego przelewu za wyżywienie i pobyt należy w tytule przelewu podać imię, nazwisko dziecka, rodzaj opłaty i jej wysokość, np.

Jaś Kowalski – wyżywienie 120 zł., pobyt – 47 zł.