Dnia 26 września przedszkolaki z Przedszkola pod Jaworem wybrały sią na autokarową wycieczkę do Magicznych Ogrodów. Magiczne Ogrody są rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię.

Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryliśmy bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka.

Przedszkolaki wspinały się po mostach zawieszonych w powietrzu, pokonywały przeszkody w terenie, huśtały się na drewnianych konstrukcjach. Wszystkie te atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Całość to była wspaniała przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie – spędzony czas. W południe zjedliśmy smaczny obiad w restauracji usytuowanej na terenie Parku. W czasie do dowolnego zagospodarowania dzieci skakały na trampolinach, budowały zamki  z ogromnych klocków lego.

Po miłej zabawie, pełni wrażeń, wróciliśmy do przedszkola.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij