Przedszkole pod Jaworem

 

Na skraju miasta, nieopodal strumyka, wśród starych, dostojnych drzew stoi, pokryte patyną czasu, Przedszkole pod Jaworem. Przez wszystkie cztery pory roku rozbrzmiewa wesołym gwarem. To Krasnale, Skrzaty i Jaworki od świtu do zmierzchu bawią się, krzątają i miło spędzają czas w zakątkach swojego domu.

Gdy sprzyja aura radośnie bawią się w Jaworowym Lesie. Codziennie troszczą się o swoich przyjaciół zamieszkujących piękny ogród – wiewiórki, ptaki …. Nikogo nie zostawiają bez pomocy, nie zaśmiecają środowiska, nie są obojętne na cudze cierpienia, nikogo nie pozostawiają samotnym.

Mieszkańcy Przedszkola pod Jaworem są bardzo ciekawi świata – poznają go wszystkimi zmysłami, zadają mnóstwo pytań, a odpowiedzi na nie poszukują wędrując po okolicy i wybierając się w dalsze podróże. Czytają książki, eksperymentują, prowadzą hodowle i obserwują otaczającą przyrodę.

Gdy burczy im w brzuszkach częstują się przepysznymi, zdrowymi posiłkami przygotowanymi w Jaworowej Kuchni.

Krasnale, Skrzaty i Jaworki mają swoje bardzo ważne rodzinne święta, na które zapraszają zaprzyjaźnionych gości i bawią się wspólnie z nimi w przedszkolu i na Jaworowej Polanie. Wszyscy mieszkańcy Przedszkola pod Jaworem przestrzegają Kodeksu, czyli zbioru zasad dobrego postępowania.

Przygody Krasnali, Skrzatów i Jaworków możecie poznać na naszej stronie.

 

OGŁOSZENIA

DNI ADAPTACYJNE

Dzieci przyjęte do Przedszkola nr 3  w Piasecznie od dnia 1 września 2022 r. zapraszamy z Rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w dniach 30 - 31 sierpnia 2022 r. od godziny 14.00. Po zakończeniu zajęć możliwość zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

KILKA SŁÓW O ADAPTACJI

Szanowni Rodzice dzieci nowoprzyjętych, zachęcam do zapoznania się z ciekawym artykułem Marty Cygan „Trudne początki, czyli o adaptacji dziecka do przedszkola.” W ww. tekście poruszono m.in. temat czasu trwania adaptacji dzieci oraz zachowań rodziców, które ułatwiają...

PRACA DLA NAUCZYCIELA

Przedszkole nr 3 w Piasecznie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze 1 etat.

RADA RODZICÓW INFORMUJE

Szanowni Rodzice, przygotowując się do organizacji Święta Jaworowych Rodzin, które odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym 22 czerwca 2022 r.  od godz. 16.00., (szczegóły wkrótce) w sekretariacie (u p. Magdy) udostępniamy listę proponowanych stoisk piknikowych z prośbą...

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij