Szanowni Rodzice,
informuję, że od 14 marca 2022 r. przywracamy obowiązek rejestracji pobytu dziecka w systemie przedszkolnym, zawieszony jesienią z powodu pandemii. W sekretariacie pracownik administracyjny (znana Państwu i niezwykle pomocna p. Magda) w razie potrzeby udostępni, być może zapomniane, hasła, loginy i kody pin do ręcznego rejestrowania pobytu.
System będzie testowany do końca marca, a następnie wdrażany w kolejnym przedszkolu, aby ostatecznie funkcjonować we wszystkich.
Proszę zatem kontrolować zapisy systemu, zgodność zarejestrowanych przez system godzin z faktycznymi danymi i przesyłać nam uwagi, a my przekażemy je do Wydziału Innowacji Miejskich.
Urzędnicy WIM twierdzą, że wszelkie uwagi zostały już uwzględnione i system będzie działał bez zarzutu.
W najbliższych dniach odnajdę w moich przepastnych zasobach elektroniczno papierowych (!) szczegółowe zasady rejestracji i przekażę je Państwu poprzez zamieszczenie na stronie www, ogłoszenie w systemie i na tablicy ogłoszeń.
Pozdrawiam, życząc spokoju i nadziei,

Bożena Kurek

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij