INFORMACJA O ZASADACH, KTÓRE STOSUJEMY W PRZYPADKU AWARII SYSTEMU “ZAMÓW POSIŁEK”.

Szanowni Rodzice,

  1. ponieważ często występują problemy z systemem Zamów posiłek, co powoduje zdenerwowanie zarówno Rodziców, jak i nasze – Przedszkola, pragnę Państwa poinformować o zasadach, które stosujemy  w przypadku awarii:
  • W dniu awarii systemu dziecko obecne w przedszkolu będzie miało naliczoną opłatę za wyżywienie na podstawie listy obecności.
  • Nazwiska dzieci, które w tym dniu nie będą korzystały z podwieczorku należy po przyprowadzeniu dziecka do przedszkola zgłosić p. intendentce.
  • Przyprowadzenie dziecka po godz. 9.00. należy zgłaszać telefonicznie do godz. 9.00.
  1. Od marca najprawdopodobniej wszystkie przedszkola gminne będą objęte działaniem systemu Zamów posiłek. System jest usprawniany i rozbudowywany o nowe funkcje. Będzie możliwość tzw. szybkich przelewów, koszt takiej operacji wg. mojej dotychczasowej wiedzy ma nie przekroczyć 50 gr.. Działać ma również funkcja bezpośrednich zwrotów nadpłat na rachunek bankowy rodzica. W tym celu pojawi się konieczność dodania do systemu miejsca zamieszkania właściciela rachunku bankowego, z którego dokonujecie Państwo płatności. Będziemy o tym informować. Mam nadzieję, że system będzie działał tak, jak obiecuje administrator, co oszczędzi nerwów zarówno rodzicom, jak i obsługującemu system pracownikowi przedszkola.
Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij