Funkcjonowanie przedszkoli od 25 maja oraz dyżury wakacyjne

Od 25 maja przedszkola będą funkcjonować w dotychczasowej organizacji, w okresach tygodniowych, która przewiduje zapisanie dziecka po wypełnieniu oświadczenia/ złożeniu zaświadczenia o konieczności podjęcia przez rodziców pracy.

W pierwszym tygodniu funkcjonowania gminnych przedszkoli z zajęć opiekuńczych skorzystało łącznie 70 dzieci, czyli ok. 5 % zapisanych. Na bieżący tydzień zapisanych jest 97 dzieci.

Zapisy w trybie tygodniowym

Wszystkie przedszkola przyjmują dzieci, które zostaną  zgłoszone przez rodziców do czwartku poprzedzającego kolejny tydzień tj. do 21 maja i kolejno do 28 maja. Ze względu na konieczność utrzymania stałych grup dopisanie dziecka po tych terminach nie będzie możliwe.

Zmiany w wakacje

Sytuacja epidemiologiczna wyklucza przemieszczanie się dzieci pomiędzy przedszkolami, dlatego zmieniona zostanie organizacja pracy przedszkoli w okresie wakacyjnym. Nie będą w związku z tym organizowane, jak to było w poprzednich latach, rotacyjne dyżury wakacyjne przedszkoli.

– W zamian za to rozważamy udostępnienie wszystkich przedszkoli w wakacje w większym zakresie, wyznaczając jeden termin dyżuru w lipcu lub sierpniu dla wszystkich placówek – mówi Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza. – Niestety funkcjonowanie wszystkich przedszkoli przez cały okres wakacyjny ze względów technicznych nie jest możliwe – dodaje wiceburmistrz.

Ankieta

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom w jak największym zakresie,  prosimy o wypełnienie ankiety, która ma na celu wskazanie, w jakim terminie otwarcie placówek byłoby dla rodziców najdogodniejsze. Ankieta zostanie przesłana Państwu przez Dyrektorów przedszkoli z prośbą o zwrot do 22 maja – DIAGNOZA POTRZEB ankieta

Reżim sanitarny

Pełna informacja dotycząca działania placówek w okresie lipiec-sierpień zostanie podana po analizie ankiet,  pod koniec maja.  Jednocześnie przypominam, że w okresie wakacyjnym  przedszkola wciąż  będą funkcjonować w podwyższonym reżimie sanitarnym i pod opiekę powinny trafić tylko te dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki

 

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij