Szanowni Rodzice,

w związku z telefonicznymi pytaniami nt. zabierania rzeczy osobistych, typu zapasowe ubranka, materiały dydaktyczne, szczoteczki do zębów itp. informuję że, w świetle obecnej wiedzy, nie jest to konieczne.

Moja prośba, która została przekazana w mailu z zeszłego tygodnia wynikała z braku wiedzy na temat długości czasu przeżywania wirusa poza organizmem. Z dostępnych obecnie informacji wynika, że wirus COVID 19 poza organizmem żyje, w zależności od warunków od 3 do kilkunastu godzin.

Przedszkole będzie zamknięte minimum przez dwa tygodnie, w związku z tym, nawet jeśli ubranka, książki byłyby skażone, po 2 tygodniach będą bezpieczne. Zabranie do domu w celu ewentualnego odświeżenia pozostawiam do Państwa decyzji.

 

Bożena Kurek

Dyrektor Przedszkola nr 3 w Piasecznie

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij