Szanowni Rodzice,

przypominam o pierwszych, niezbędnych do wykonania czynnościach rodziców:

  1. Zarejestrowanie się w systemie Zamów posiłek”.

W przypadku nieobecności w przedszkolu zgłaszanie w systemie rezygnacji z całodniowego wyżywienia, w przypadku odbierania dziecka przed podwieczorkiem – zgłoszenie w systemie rezygnacji z podwieczorku.

Rezygnacji w obydwu ww. przypadkach proszę dokonać do godz. 8.30. najpóźniej w dniu, którego rezygnacja dotyczy. Bez zgłoszenia rezygnacji przez rodzica system naliczy całodzienne wyżywienie.

Zasady funkcjonowania „Zamów posiłek” na stronie internetowej w zakładce ORGANIZACJA

  1. Rejestracja w Systemie przedszkolnym – elektroniczna ewidencja pobytu”.

Nowi rodzice otrzymali wraz z ulotkami loginy i hasła i tylko rodzice mogą zarejestrować dziecko w tym systemie.

Przypominam, że w przypadku braku zarejestrowania godziny wejścia dziecka obecnego w przedszkolu, system nalicza opłatę od godz. 6.30., w przypadku braku zarejestrowania godz. wyjścia dziecka system naliczy opłatę do 17.30.

Zasady korzystania z systemu elektronicznej ewidencji czasu pobytu znajdują się na stronie www.przedszkole.piaseczno.eu w zakładce dot. Przedszkola nr 3 w Piasecznie, na dole strony.

  1. Dostarczenie do przedszkola wypełnionych druków:
  • Karta dziecka – dot. dzieci nowoprzyjętych oraz, jeśli w stosunku do ubiegłego roku nastąpiły zmiany danych;
  • Oświadczenie dot. uczestnictwa w zajęciach religii;
  • Upoważnienia do odbioru dzieci – wypełnione, podpisane przez rodziców i osobę upoważnioną;
  • Klauzula informacyjna dla rodziców dzieci nowoprzyjętych;
  • Zgoda/ brak zgody na upowszechnienie wizerunku.

Ww. druki dostępne są na stronie internetowej w zakładce DRUKI

  1. Przypominam także o konieczności zapoznania się, przypomnienia i stosowania do zapisów Statutu Przedszkola nr 3 w Piasecznie dostępnego na stronie internetowej w BIP.

 

 

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij