Szanowni Rodzice,

informujemy, że w grupie Skrzatów i Jaworków nauczyciele zakończyli wstępne diagnozy KORP.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zgłoszenie się do Nauczyciela w grupie w celu ustalenia terminu omówienia wyników diagnozy.

Nauczyciel omawia wyniki diagnozy wstępnej po godzinach pracy dydaktycznej do końca listopada.

Informujemy ponadto, że zajęcia wspierające rozwój dziecka w obszarach wymagających wsparcia odbywają się głównie w godzinach przed śniadaniem i po obiedzie. Wskazane jest zatem, aby dzieci wymagające wsparcia były przyprowadzane do godz. 8.00.

 

Informujemy, że Przedszkole nr 3 w Piasecznie przystąpiło do akcji Rekord dla Niepodległej.

Akcja pod patronatem MEN polega na wspólnym śpiewaniu czterech zwrotek hymnu. Wspólne śpiewanie rozpoczynamy 9 listopada o godz. 11. 11.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na galowo.

 

Informujemy, że w Przedszkolu nr 3 w Piasecznie mogą odbywać się zajęcia fizjoterapeutyczne prowadzone przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę, przeznaczone dla dzieci ze stwierdzonymi problemami w rozwoju układu ruchu, które skutkować mogą powstawaniem wad postawy w przyszłości.

Koszt zajęć:

indywidualnych 50 zł. /50 min. w grupie do 3 osób – 60 zł./50 min. czyli 30 zł. przy 2 osobowej i 20 zł. przy 3 os. Łączenie w grupy wg. stwierdzonego problemu układu ruchu. Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu w godz. ustalonych indywidualnie. Więcej informacji – przekazuje P. Bożena lub P. Beata.

Prosimy osoby zainteresowane o wpisanie się na listę.

 

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij