ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 - Przedszkole nr 7 w Suwałkach

Prosimy o:

  1. Zapoznanie się z Procedurą funkcjonowania Przedszkola nr 3 w Piasecznie w okresie epidemii Covid 19 obowiązującą od września 2021 r. – w zakładce „W przedszkolu”
  2. Zarejestrowanie się w aplikacji „Zamów posiłek” – dotyczy dzieci nowoprzyjętych – zakładka „Zamów posiłek”;
  3. Wypełnienie i złożenie w pierwszym dniu pobytu Karty dziecka (druk do pobrania w zakładce „W przedszkolu”;
  4. Wypełnienie i złożenie Upoważnienia do odbioru dziecka – w przypadku, gdy dziecko będzie odbierane przez inną niż rodzic, osobę pełnoletnią – druk do pobrania w zakładce „W przedszkolu”;
  5. Przyniesienie do przedszkola, w pierwszym dniu pobytu, w podpisanym worku materiałowym, kompletu ubranek na zmianę.

Indywidualne pin kody do elektronicznej rejestracji godzin pobytu rodzicom dzieci nowoprzyjętych przekażemy po otrzymaniu danych z Wydziału Innowacji Miejskich. Do tego momentu godziny przyjścia i wyjścia zapisują nauczycielki.

Prosimy o przyozdobienie twarzy uśmiechem, opanowanie emocji i…. zaczynamy!

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij