Zakończył się I etap rekrutacji do przedszkoli.  Rekrutacja – Niepubliczny żłobek i przedszkole Pozytywka

W dniu 6 kwietnia 2020 roku zostaną ogłoszone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Kolejnym etapem rekrutacji będzie potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola. Etap ten rozpocznie się 7 kwietnia i potrwa do 17 kwietnia 2020 roku.

Wobec zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa potwierdzenie odbywać się będzie wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem systemu NABO. Po zalogowaniu się do systemu, dla dzieci zakwalifikowanych do wybranej przez rodziców placówki, będzie dostępna opcja “Potwierdzam wolę przyjęcia dziecka do przedszkola/szkoły”.

Potwierdzenie woli zapisu dziecka w powyższym terminie jest warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola. Brak potwierdzenia będzie oznaczał rezygnację z miejsca w danej placówce.

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie ogłoszona w dniu 21 kwietnia 2020 roku.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się telefonicznie w godz. 8.00. – 16.00.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij