Na początku listopada w naszym przedszkolu został zorganizowany rodzinny konkurs na domek dla jeża.  Dostarczone prace przerosły oczekiwania. Pomysłowość, oryginalność nie miały granic.

W uroczystości wręczania nagród wzięła udział I Zastępca Burmistrza P. Hanna Kułakowska Michalak.

Po sesji zdjęciowej dzieci wzięły udział w grze terenowej, podczas której poszukiwały ukrytych w lesie jeży, wykonanych podczas prac plastycznych w naszym przedszkolu oraz dostarczonych przez przedszkolaki z gminnych placówek na konkurs  „Jeż”.

Kilka domków już czeka w naszym ogrodzie na swoich nowych mieszkańców. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom, gratulujemy zwycięzcom.

A oto szczegółowe wyniki konkursu „Domek dla jeża”:

I miejsce

– Patryk D. z grupy Skrzaty

II miejsca

– Alicja N. z grypy Skrzaty  i Zofia N. z grupy Krasnale

– Jakub G. z grupy Skrzaty

– Martyna i Maciej M. z grupy Jaworki

– Adam K. z grupy Jaworki

– Antonina G. z grupy Jaworki

III miejsce

– Tymoteusz K. z grupy Skrzaty

– Leon B. z grupy Krasnale

– Jakub Z. z grupy Skrzaty

Wyróżnienia

– Ryszard S. z grupy Jaworki i Marianna S. z grupy Krasnale

– Filip Z. z grupy Krasnale

Udział wziął również Karol S. z grupy Skrzaty

Jeszcze raz GRATULUJEMY!

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij