Kwiecień to miesiąc świadomości autyzmu. W Piasecznie po raz drugi zostały zorganizowane Niebieskie Igrzyska. Nasze Jaworki również wzięły w nich udział. Ideą wydarzenia było pokazanie, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. To był bardzo dobrze spędzony czas.























