Nadszedł w końcu dzień, w którym Krasnale oficjalnie stały się Przedszkolakami naszego Przedszkola Pod Jaworem. W trakcie uroczystego dnia, wszystkie grupy spotkały się w sali Skrzatów, gdzie odbył się koncert „ Dzieci – dzieciom”. Jaworki, Skrzaty oraz Krasnale występowały dla swoich koleżanek i kolegów. Wszystkie dzieci były pod wrażeniem koncertu najmłodszej grupy i jednogłośnie stwierdziły, że grupa Krasnali jest gotowa na to, aby stać się „prawdziwymi przedszkolakami”. Jak powiedziały – tak się stało.

Pani Dyrektor przy użyciu okazałego pomocnika Ołówka dokonała uroczystego pasowania, a następnie Krasnale zostały obdarowane przez starsze grupy specjalnie przygotowywanymi w tym celu upominkami. Ale to był dopiero początek atrakcji – Krasnale zaprosiły do wspólnej zabawy wszystkie dzieci, nauczycielki i pracowników przedszkola. Zabawa była przednia, po której wszyscy zgłodnieli. Nawet pogoda nie grymasiła w tak ważny dla naszego Przedszkola dzień – wyszliśmy do ogrodu, gdzie upiekliśmy kiełbaski, które wszyscy ze smakiem zjedli.

Ach, co za pełen wrażeń, fantastyczny dzień.

Zdjęcia:

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij