W czerwcowe, czwartkowe popołudnie, Jaworowa polana tętniła życiem. Jak co roku, odbył się tutaj piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Dzieci zabawiali animatorzy z Teatru Złoty Dukat, którzy na najwyższym poziomie artystycznym oraz z niepowtarzalnym humorem poprowadzili całą imprezę.

Jak zwykle można było także kupić własnoręcznie upieczone przez rodziców pyszne ciasta, zjeść kiełbaskę z grilla, skosztować pysznych sałatek, uraczyć się pajdą chleba ze smalcem. Pojawiło się również stoisko z tak lubianym przez dzieci popcornem i goframi oraz zdrowymi sorbetami lodowymi.

Na festynie, oprócz obecnych przedszkolaków, bawili się również absolwenci, którzy już uczą się w szkołach podstawowych, a także maluchy, które do placówki przyjdą tuż po wakacjach.

Największą atrakcją dla dzieci była loteria „Kot w worku”, zakończona losowaniem „szczęśliwego numerka”. Najwyższą wygraną w losowaniu była piłka z podpisem bramkarza Legii. Dużo emocji wzbudziła licytacja gadżetów z podpisami znanych osób m. in. piłki z podpisami wszystkich piłkarzy Legii lub piłki tenisowej z podpisem Agnieszki Radwańskiej.

Wszyscy w doskonałych humorach wrócili do swoich domów.

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij