14. listopada w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct Piaseczno odbył się uroczysty finał konkursu Posadź europejskie drzewko! Konkurs polegał na zebraniu minimum 1 kg plastikowych korków przez grupy przedszkolne. Jego celem była ochrona przyrody oraz dbałość o środowisko. Było to jednocześnie lokalne nawiązanie do jednego z priorytetów Komisji Europejskiej pod przewodnictwem Jean-Claude’a Juncker’a. Chodzi o ograniczenie emisji CO2 oraz zwiększenie bezpieczeństwa, trwałości i niezawodności systemów energetycznych. Jednym z kluczowych elementów strategii edukowanie Europejczyków – już od najmłodszych lat – na temat czystości środowiska, zagrożeń i działań, jakie każdy z nas może podjąć by zadbać o nasze otoczenie. Jednym z działań wpływających na poprawę środowiska są nasadzenia drzew, roślin, krzewów. Do tego nawiązywał konkurs Posadź europejskie drzewko! Inicjatywa została połączona z celem charytatywnym

Dzięki zaangażowaniu dyrektorów, opiekunów i przedszkolaków, od 18. września do 20. października do Punktu Europe Direct w Piasecznie dostarczono 753,40 kg korków. Nagrodą dla pierwszych pięciu miejsc było Europejskie Drzewko, które zostanie posadzone na terenie przedszkola. Przedszkole nr 3 otrzymało dyplom za udział w konkursie oraz nagrodę za uczestnictwo.

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij