1. Szanowni Rodzice,
przypominam, że, zgodnie z regulaminem, dzieci do przedszkola przyprowadzać należy do godziny 8.30.
W związku z tym, że dużo dzieci jest przyprowadzanych później, niektórzy przychodzą tuż przed godziną 9.00., w holu na parterze gromadzi się duża liczba dzieci z rodzicami, a pracownicy obsługi mają problem z roznoszeniem posiłków, wracamy do zasady obowiązującej podczas pandemii.
Drzwi do przedszkola będą zamykane o godzinie 8.45., a rodzic z dzieckiem, który spóźni się, będzie zmuszony poczekać na zewnątrz, aż obsługa rozniesie śniadanie do sal. Dopiero wtedy drzwi zostaną otwarte.
Bardzo proszę o stosowanie się do ww zasad.

Bożena Kurek

2. Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia rozwijające zainteresowania (j. angielski, ceramika, balet),
proszę, aby po dzieci przychodzić po zakończeniu zajęć, nie gromadzić się w holu na parterze podczas długiego oczekiwania. Przed nami sezon przeziębień, katarów i innych wirusów, które bardzo łatwo rozprzestrzeniają się pomiędzy ludźmi zgromadzonymi w małych pomieszczeniach.
Dzieci po zakończonych zajęciach muszą wrócić do sali, aby nauczyciel mógł zapisać godzinę wyjścia i zobaczyć osobę, której oddaje dziecko.
Rodzice lub osoby upoważnione do odbioru proszone są o rejestrowanie godziny wyjścia po odebraniu dziecka, a nie w czasie trwania zajęć rozwijających zainteresowania.

Bożena Kurek

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij