Referat Innowacji Miejskich, odpowiedzialny za wdrożenie elektronicznego systemu rejestracji godzin pobytu i naliczania opłat, podjął decyzję nt. czasowego wyłączenia z bieżącej eksploatacji ww. systemu.

Poniżej informacja pracowników Referatu Innowacji Miejskich:

„(…) Wyłączenie ma charakter czasowy i dotyczy na razie jedynie części serwerowej systemu. Komputery w przedszkolach działają normalnie.

Nie działa również system ogłoszeń.

Do końca bieżącego miesiąca będziemy użytkować system “normalnie” (od strony rodzica nic się nie zmienia – jeśli chodzi o zgłaszanie przyjścia/odbioru dzieci). Pliki będą zdalnie pobierane z komputerów przedszkolnych i ręcznie wprowadzane do bazy systemu. Niestety pracownicy przedszkoli i rodzice nie będą mieć dostępu do systemu.

Z początkiem nowego miesiąca (listopad) ze względu na to, że na około 4 tygodnie będziemy zmuszeni do całkowitego wyłączenia systemu, prosimy o wznowienie ręcznie prowadzonej ewidencji godzin pobytu dzieci w przedszkolu. 

Działania są prowadzone w trybie interwencyjnym a nie planowym(…).”

Informuję, że w związku z tymczasowym brakiem możliwości zamieszczania ogłoszeń w systemie, będziemy je zamieszczać w wersji papierowej na tablicy ogłoszeń przed wejściem do przedszkola.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij