W piątek rano na chodniku zauważyliśmy biało – brokatowe ślady. Podekscytowane dzieci zgadywały, kto mógł je zostawić. Domysłom i pomysłom nie było końca… Wkrótce do Krasnali, Skrzatów i Jaworków dotarły listy osypane brokatem. Dzieci w pośpiechu jadły śniadanie, aby móc otworzyć koperty. Cóż za niespodzianka! – listy napisał św. Mikołaj, który każdej grupie wyznaczył zadania do wykonania: upieczenie ciasteczek, wykonanie lampionów, naukę piosenki… i udział w wieczornej grze terenowej, podczas której dzieci miały odnaleźć kolejne instrukcje i listy. Wszyscy z ochotą zabrali się do pracy. Gdy zapadł zmrok Jaworowy ogród rozświetliły płomyki świec i lampionów. To przedszkolaki wyruszyły szukać kolejnych znaków. Lampiony oświetlały nam drogę, na końcu której Mikołaj zostawił drugą część listu, w której zaprosił nas na sobotnie spotkanie. W sobotę rano, gdy jedliśmy cynamonowe ciasteczka i piliśmy imbirowo – goździkową herbatę, usłyszeliśmy dzwonki i stukot kopyt. Tak! to Święty Mikołaj zajechał pięknym  wozem z parą gniadych koni. Każdą grupę zaprosił na przejażdżkę po okolicy oraz obdarował prezentami. Na koniec kiełbaskę z ogniska zjedliśmy z bardzo dużym apetytem. A dzieci mówiły, że to najlepsza sobota na świecie.

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij