15 maja – „Czym jest koncentracja uwagi i jak ją wspomagać” prowadzący Bożena Gierlińska, Beata Andrukiewicz – Karaś – warsztaty dla rodziców – godz. 18.30

17 maja – ( w godz. 9.30 – 12.00 ) –warsztaty ceramiczne dla dzieci prowadzone przez instruktorów i podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej

17 maja – godz. 16.30 zajęcia otwarte w gr. II

22 maja – wycieczka całodniowa do miejscowości Krajno

  • 6.30 zbiórka w przedszkolu
  • 6.45 wyjazd z przedszkola
  • około godz. 9.00 śniadanie w drodze ( kajzerka z żółtym serem, wędliną, sałatą, ogórkiem zielonym, owoc, napój)
  • 10.00 – 14.30 pobyt w „Sabat Krajno” zwiedzanie „Parku Miniatur i Parku Rozrywki” w Krajnie
  • godz. 13.00 – obiad
  • godz. 15.30 – podwieczorek w drodze ( drożdżówka, owoc)
  • godz. 18.00 powrót do przedszkola

Prosimy o:

– ubranie dzieci w stroje dostosowane do pogody, w dniu słonecznym obowiązkowe okrycie głowy.

– zaopatrzenie dzieci w małe plecaki, do których Przedszkole włoży butelki z wodą

– w/wg uznania Rodzica można wyposażyć dziecko w ubranie zapasowe spakowane do torebki foliowej i podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka. W autokarze ubranie zostanie wyjęte z plecaka, aby dziecko nie dźwigało go w czasie wycieczki.

– do  plecaka NIE WKŁADAĆ słodyczy, dodatkowych napojów, zabawek, itp.

24 maja – godz. 12.00 –„ Higiena jamy ustnej” spotkania grupowe ze stomatologiem (pogadanka, pokaz szczotkowania zębów)

godz. 13.00 – fluoryzacja – dzieci zapisane przez Rodziców – koszt 15 zł.

28 maja – godz. 15.30 – „ Dzień Matki” wystąpią dzieci z grupy Krasnali

godz. 16.30 „ Dzień Matki” wystąpią dzieci z Skrzatów

29 maja – godz. 16.3o – „Dzień Matki” występ dzieci z grupy Jaworki

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij