W dniu 16. grudnia nasze przedszkolaki udały się z wizytą do Bombkolandii.

W trakcie pobytu na dzieci czekały następujące atrakcje:

– Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe – dzieci dowiedziały się i zobaczyły jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka – wydmuchanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz końcowe dekorowanie ozdoby. Każde dziecko spróbowało ze szklanej rurki wydmuchać bombkę..

– Malowanie bombek – dzieci dostały dwie szklane bombki, które samodzielnie zdobiły za pomocą kleju, pędzelków, brokatu oraz tajemniczego urządzenia o nazwie flokarka. Udekorowane bombki dzieci dostały w prezencie.

– Poczta Świętego Mikołaja – dzieci pisały lub rysowały listy do Świętego Mikołaja, następnie wrzucały je do skrzynki pocztowej Świętego Mikołaja.

– Urządzenie do Mielenia Złych Uczynków – każdy z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu. Jednak nikt nie musi się o nich dowiedzieć! Wystarczy że spisze się złe uczynki na czarodziejskiej kartce i wrzuci do czarodziejskiej skrzyni, która zniszczy Twoje grzeszki i wyśle je w zapomnienie.

– Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – Dzieci oglądają Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, czyli czytaniu listów od dzieci i sprawdzaniu w  magicznej kuli, czy w tym roku były grzeczne i zasługują na prezent. Dzieci miały możliwość rozmowy z Mikołajem i opowiadały o prezentach , które chciałyby dostać.

Po pełnym wrażeń dniu późnym popołudniem wróciliśmy do przedszkola.

Zdjęcia:

Strona ta wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji swoich usług i funkcji zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz samodzielnie dostoso

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij