Jaworowe Przedszkolaki wczesnym rankiem wyjechały autokarem na wycieczkę, aby  zwiedzić Muzeum Wsi Mazowieckiej. Piękna pogoda pozwoliła na spacer po Skansenie i podziwianie pięknej, zadbanej okolicy. Dzieci miały okazję przejechać się wozem po obrzeżach Skansenu. Wokół rozpościerały się pola, na których rosło żyto i ziemniaki. Wśród zieleni schowane były chałupy pomalowane na biało i na niebiesko, w ogródkach pasły się kozy, kury i perliczki, które skubały trawę.

Krasnale, Skrzaty i Jaworki zwiedzały też dworek, stare chaty, dowiedziały się jak żyli ludzie w dawnych czasach, jakich narzędzi używali do pracy. Na lekcjach edukacyjnych przedszkolaki zobaczyły, jakimi zabawkami bawili się ich rówieśnicy, którzy żyli w tamtych czasach, mogli je obejrzeć i pobawić się nimi. Dużo uciechy sprawiły im szczudła, hulajnoga oraz szmaciana piłka. Z wycieczki dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń. To był udany dzień, z dużą ilością dobrej zabawy i nowych wiadomości.

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij