Informujemy, że w ogłoszeniu o wycieczce do Magicznych Ogrodów widnieje błąd: dzieci wyjeżdżają dn. 25 września – ŚRODA. a nie jak błędnie podano – wtorek.

Przyprowadzanie dzieci – do 7.15.

Śniadanie dla wyjeżdżających – 7.15.

Wyjazd 7.45.

II śniadanie – około 9.30. w drodze

obiad – na terenie Magicznych Ogrodów – około 12.30.

podwieczorek – około 15.30

Powrót do przedszkola około 17.30.

WYPOSAŻENIE INDYWIDUALNE DZIECKA

kurtka przeciwdeszczowa, najlepiej z kapturem;

ubranie na tzw. cebulkę;

plecak, do którego Rodzice wkładają kompletne ubranie na zmianę; ubranie należy włożyć do podpisanej torebki, w autokarze zostanie wyjęte z plecaka, aby podczas zwiedzania i zabaw nie obciążało dziecka,

do plecaka Rodzice wkładają kubek wielorazowego użytku, z nietłukącego materiału, ważne, aby nie był szklany lub ceramiczny – z przedszkola zabierzemy herbatę w termosach oraz dodatkowo wodę w dużych butelkach;

Prosimy nie dawać dzieciom słodyczy, owoców, drożdżówek. Zostaną wyjęte przez nauczycieli. Pożywienie zabieramy z przedszkola, obiad dzieci zjedzą na terenie Magicznych Ogrodów.

Dla dzieci obecnych w przedszkolu pobyt zgodnie z ramowym rozkładem dnia.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij