Szanowni Rodzice,

na dzień 31 grudnia 2020 r. konta w systemie „Zamów posiłek” zostały wyzerowane – nadpłaty za wyżywienie zwrócone na rachunki bankowe.

W STYCZNIU:

  1. Przedszkole zamawia posiłki automatycznie dla każdego dziecka zarejestrowanego w systemie na 19 dni roboczych.
  2. Rodzic płaci za wyżywienie w styczniu pełną kwotę za miesiąc „z góry”, w formie przedpłaty tj. 190 zł. (19 dni x 10 zł.).
  3. Płatności regulowane są na rachunek bankowy NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 1. dnia stycznia, NAJPÓŹNIEJ  do 10. dnia miesiąca włącznie.
  4. W przypadku nieobecności dziecka lub rezygnacji z podwieczorku nadpłata będzie odliczona za wyżywienie w lutym.
  5. Pozostałe zasady dotyczące „odmówień” posiłków pozostają bez zmian.

Od marca system „Zamów posiłek” będzie funkcjonował już we wszystkich przedszkolach gminnych (od połowy stycznia wchodzi do wszystkich szkół) i dopiero wówczas będą możliwe tzw. szybkie przelewy.

O wszelkich innych, mam nadzieję udogodnieniach, będę Państwa informowała na bieżąco.

Bożena Kurek

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij