Szanowni Państwo,

niestety Polska jest wciąż na początku drogi w walce ze zjawiskiem tzw. niskiej emisji oraz inwestycjami w odnawialne źródła energii. Zależy nam jednak, aby w Naszej Gminie przedsięwzięcia te nabrały tempa. O działaniach, które są podejmowane w gminie Piaseczno w zakresie ochrony środowiska i ograniczenia zmian klimatycznych oraz narzędziach, którymi dysponujemy i planach na najbliższą przyszłość rozmawiać będziemy podczas konferencji, która odbędzie się 28 listopada o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

Na początku spotkania wręczone zostaną nagrody i dyplomy w konkursie „Podejmij wyzwanie! Przeciwdziałaj niskiej emisji!”. Następnie wykład pt. „Ocieplenie klimatu – prawda czy mit?” wygłosi dr hab. Jacek Pniewski z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje prezentacje z zakresu działań Gminy Piaseczno zmierzających do ochrony klimatu przedstawią Burmistrz Daniel Putkiewicz oraz Zastępca Burmistrza Robert Widz. Na koniec konferencji przewidziano moderowaną dyskusję podczas której będzie można zadawać pytania przedstawicielom urzędu i ekspertowi.

Zachęcamy również do przekazywania informacji o konferencji oraz załączonych materiałów konferencyjnych lokalnej społeczności np. poprzez ich publikację na stronach internetowych czy facebooku w szczególności, że na okoliczność konferencji przygotowane zostało specjalne wydawnictwo poświęcone tematowi przewodniemu, które będzie można otrzymać na spotkaniu, a jego wersja elektroniczna udostępniona zostanie na stronie www.piaseczno.eu.

Przewidziana jest też transmisja wideo, dlatego osoby zainteresowane tematem, a które nie będą mogły przybyć osobiście zachęcamy do jej śledzenia na stronie internetowej urzędu oraz kanale youtube gminy.

Z wyrazami szacunku
Magdalena Latoszek
Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij