Szanowni Rodzice,

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w dniach od 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Jednocześnie informuję, że przedszkole w dniach 12-13 marca 2020 r. prowadzi tylko działania opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca 2020 wychowankowie nie przychodzą do przedszkola.

W przedszkolu będą w tym czasie prowadzone prace porządkowe i dezynfekujące. Dzieci realizujące obowiązek przedszkolny (sześciolatki) otrzymały dziś do wykonania zadania domowe, kolejne będą przesyłane mailem. Prosimy zabrać z przedszkola wszystkie rzeczy osobiste (ubranka, grzebienie, szczoteczki do zębów i inne). Te, które pozostaną w przedszkolu, zostaną złożone w pojemniku, wystawione na taras – będą oczekiwały na odebranie i zdezynfekowanie przez rodziców.

Informuję jednocześnie, że czas zawieszenia zajęć dzieci powinny spędzać w domu i na indywidualnych spacerach z rodzicami lub opiekunami. Należy unikać zgromadzeń, przebywania w większych grupach.

O dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania przedszkola będziemy informować na bieżąco.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij