Szanowni Rodzice,

informuję, że od 23 września 2019 r. (poniedziałek) śniadanie podawane będzie o godz. 9.00.

  • Zmiany dokonuje się zgodnie z § 12 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz. U. z 2019 poz. 502).
  • Pozostaje aktualny zapis § 9 ust. 5 pkt. 2 Statutu Przedszkola nr 3 w Piasecznie: dzieci mogą być przyprowadzane do przedszkola od godz. 6.30. – 8.30.
  • Czas między godz. 8.30. a 9.00. będzie przeznaczony na prowadzenie zabaw ruchowych, ćwiczeń porannych, gimnastyki bilateralnej i pracę indywidualną oraz czynności porządkowe i higieniczne  przed śniadaniem wymagane w Podstawie programowej wychowania przedszkolnego.
  • W grupie Jaworki w poniedziałki o godz. 8.30. rozpoczynają się zajęcia religii.

Wszystkie przedstawione zmiany zostaną uwzględnione w ramowym rozkładzie dnia i opracowanych na jego bazie szczegółowych rozkładach poszczególnych grup.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij