Bajka | Przedszkole Pod Jaworem

Przedszkole pod Jaworem

 

Na skraju miasta, nieopodal strumyka, wśród starych, dostojnych drzew stoi, pokryte patyną czasu, Przedszkole pod Jaworem. Przez wszystkie cztery pory roku rozbrzmiewa wesołym gwarem. To Krasnale, Skrzaty i Jaworki od świtu do zmierzchu bawią się, krzątają i miło spędzają czas w zakątkach swojego domu.

Gdy sprzyja aura radośnie bawią się w Jaworowym Lesie. Codziennie troszczą się o swoich przyjaciół zamieszkujących piękny ogród – wiewiórki, ptaki …. Nikogo nie zostawiają bez pomocy, nie zaśmiecają środowiska, nie są obojętne na cudze cierpienia, nikogo nie pozostawiają samotnym.

Mieszkańcy Przedszkola pod Jaworem są bardzo ciekawi świata – poznają go wszystkimi zmysłami, zadają mnóstwo pytań, a odpowiedzi na nie poszukują wędrując po okolicy i wybierając się w dalsze podróże. Czytają książki, eksperymentują, prowadzą hodowle i obserwują otaczającą przyrodę.

Gdy burczy im w brzuszkach częstują się przepysznymi, zdrowymi posiłkami przygotowanymi w Jaworowej Kuchni.

Krasnale, Skrzaty i Jaworki mają swoje bardzo ważne rodzinne święta, na które zapraszają zaprzyjaźnionych gości i bawią się wspólnie z nimi w przedszkolu i na Jaworowej Polanie. Wszyscy mieszkańcy Przedszkola pod Jaworem przestrzegają Kodeksu, czyli zbioru zasad dobrego postępowania.

Przygody Krasnali, Skrzatów i Jaworków możecie poznać na naszej stronie.

 

OGŁOSZENIA

RODZINNY KONKURS NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Przedszkole nr 3 ogłasza konkurs    „OZDOBA BOŻONARODZENIOWA” Konkurs adresowany jest do dzieci oraz ich rodziców. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie „Ozdoby Świątecznej” (bombka, stroik itp.) – forma i technika dowolna. Do każdej pracy należy dołączyć...

KONKURS RECYTATORSKI „MAŁA SYRENKA”

Z radością i dumą informujemy, że wśród laureatów konkursu "Mała Syrenka" znalazły się dzieci z naszego Przedszkola:  - Lena B. - zajęła 3 miejsce, -Staś Z. - otrzymał wyróżnienie. GRATULUJEMY!!! Wręczenie nagród odbędzie się ok. godziny 15 podczas Kiermaszu...

KALENDARIUM W GRUDNIU

5 grudnia rozpoczęcie konkursu rodzinnego „Ozdoba bożonarodzeniowa”, 6 grudnia o godzinie 10:00 „Wizyta Św. Mikołaja”, rozdanie prezentów, sesja fotograficzna z Mikołajem, 10 grudnia wyjazd do teatru Kamienica na przedstawienie pt.: „Imieniny Świętego Mikołaja”, 13...

ZERWIJ BOMBKĘ – PODZIEL SIĘ RADOŚCIĄ

Przedszkole pod Jaworem , jak o roku o tej porze, organizuje autorską akcję "Zerwij bombkę - podziel się radością".   Naszą choinkę ozdabiają bombki z imionami dzieci objętych pomocą MOPS.   Znamy ich imię, wiemy ile maja lat ...   Wiemy, że jak...

INFORMACJA

Szanowni Rodzice Prosimy do 7 grudnia 2018 roku (piątek) o wpisanie obecności dzieci w dniach 24, 27, 28, 31 grudnia 2018 roku ( tablica ogłoszeń w przedszkolu). Powyższa informacja jest niezbędna do dokonania rozliczeń finansowych za wyżywienie i prawidłowego...

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij