Szanowni Rodzice,                                                                                                                           Rada rodziców - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Chróścicach
Rada Rodziców informuje, że składka na fundusz RR na II półrocze wynosi 130 zł.
Następuje zmiana/obniżka wysokości planowanej kwoty 200 zł.

 

 

INFORMACJA Z DNIA 27.09.2021 r.

Szanowni Rodzice,

w celu ułtwienia kontaktów i wymiany informacji między Rodzicami przekazujemy Państwu treści maili od Odziałowych Rad Rodziców:

Jaworki –

Dzień dobry,
zgodnie z ustaleniami przesyłam utworzoną grupę na FB w celu komunikacji z rodzicami z grupy Jaworków. Uprzejmie proszę o umieszczenie informacji na stronie przedszkola i/lub tablicy ogłoszeń.

https://www.facebook.com/groups/2608016362827944/

Skrzaty –

Dzień dobry,
Zapraszam wszystkich rodziców Skrzatów do dołączenia do grupy utworzonej na Facebook pod adresem https://www.facebook.com/groups/582689086415637 . Grupa jest prywatna także aby dołączyć należy zaznaczyć „Dołącz do grupy”. Celem utworzenia grupy jest ułatwienie komunikacji pomiędzy rodzicami.
 

Krasnale –

Dzień dobry, Zgodnie z rozmową poruszoną na spotkaniu rady rodziców przesyłam link do utworzonej grupy facebookowej dla rodziców Krasnali. Jest ona ustawiona na grupę prywatną, żeby chronić informacje o członkach grupy i jej zawartości. Proszę, żeby na stronie internetowej wraz z linkiem dodać informacje, że trzeba zaznaczyć “Dołącz do grupy”.

https://www.facebook.com/groups/krasnalepodjaworem

 

PREZYDIUM RADY RODZICÓW  W ROKU SZKOLNYM 2021/2022:

– Przewodniczący

– Wiceprzewodniczący

– Sekretarz

 

Kontakt: e.patej.trojanowska@gmail.com

 

RACHUNEK DO WPŁAT:

Rachunek bankowy Rady Rodziców obowiązujący w roku szkolnym 2021/2022:

92 1240 6351 1111 0011 0300 7020

W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz grupy, do której przynależy.

Składki na fundusz Rady Rodziców w roku 2021/2022:

I semestr – 150,00 zł. (płatna do 31.10.2021 r.)

II semestr – 200,00 zł. (płatna do 28 02.2022 r.)

 

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij