Zasady odpłatności

Zasady odpłatności  za pobyt dziecka  w przedszkolu określone są uchwałą Rady Miejskiej z uwzględnieniem prawa dziecka do bezpłatnego nauczania i wychowania w wymiarze 5 godzin dziennie.

Od 1 września 2023 r. opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu. Ww. opłata jest pobierana do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat.

 

Zasady odpłatności za wyżywienie dziecka w przedszkolu określone są zarządzeniem dyrektora. Stawka żywieniowa wynosi 14 zł za 4 posiłki (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek).

Opłat za pobyt i wyżywienie dziecka dokonuje się na rachunek bankowy:

Bank Pekao S.A. nr 88 1240 6351 1111 0010 8768 5942

Zarządzanie, zamawianie oraz rozliczanie posiłków przez rodzica możliwe tylko w aplikacji „Zamówposiłek”

PROSIMY TERMINOWE DOKONYWANIE OPŁAT.

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij