REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2024/2025

Przedszkole nr 3 w Piasecznie dysponuje wolnymi miejscami dla dzieci

na rok szkolny 2024/2025.

Zainteresowanych Rodziców zapraszamy do udziału w rekrutacji uzupełniającej.

Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest w formie papierowej.

31 lipca  – 05 sierpnia 2024 r. składanie wniosków do Przedszkola nr 3
w Piasecznie, ul. Jaworowa 4, 05-500 Piaseczno;

 

07 sierpnia – 12 sierpnia 2024 r. weryfikacja wniosków;

 

14 sierpnia 2024 r. ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych;

 

16 sierpnia – 20 sierpnia 2024 r. potwierdzenie woli zapisu przez złożenie pisemnego oświadczenia woli;

 

21 sierpnia 2024 r. ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

 

 

NASZA OFERTA

Na skraju miasta, nieopodal strumyka, wśród starych, dostojnych drzew stoi, pokryte patyną czasu, Przedszkole pod Jaworem. Przez wszystkie cztery pory roku rozbrzmiewa wesołym gwarem. To Krasnale, Skrzaty i Jaworki od świtu do zmierzchu bawią się, krzątają i miło spędzają czas w zakątkach swojego domu.

Gdy sprzyja aura radośnie bawią się w Jaworowym Lesie. Codziennie troszczą się o swoich przyjaciół zamieszkujących piękny ogród – jeże, wiewiórki, ptaki …. Nikogo nie zostawiają bez pomocy, nie zaśmiecają środowiska, nie są obojętne na cudze cierpienia, nikogo nie pozostawiają samotnym.

Mieszkańcy Przedszkola pod Jaworem są bardzo ciekawi świata – jego smaków, barw, dźwięków i zapachów;  poznają go wszystkimi zmysłami: zadają mnóstwo pytań, a odpowiedzi na nie poszukują wędrując po okolicy i wybierając się w dalsze podróże. Czytają książki, eksperymentują, prowadzą hodowle i obserwują otaczającą przyrodę.

Gdy burczy im w brzuszkach częstują się przepysznymi, zdrowymi posiłkami przygotowanymi w Jaworowej Kuchni.

Jaworowe Przedszkolaki mają swoje bardzo ważne rodzinne święta, na które zapraszają zaprzyjaźnionych gości i bawią się wspólnie z nimi w przedszkolu i na Jaworowej Polanie. Wszyscy mieszkańcy Przedszkola pod Jaworem przestrzegają Kodeksu, czyli zbioru zasad dobrego postępowania.

NASZE ATUTY:

  • kadra wszechstronnie, wielokierunkowo wykształcona, stale doskonaląca się, kreatywna, pracująca z pasją, otwarta na potrzeby dzieci;
  • przytulne sale o niepowtarzalnej atmosferze wynikającej z zabytkowego charakteru budynku, zabawki i wyposażenie dostosowane do wieku dzieci, wkomponowane w architekturę miejsca;
  • realizacja programów ogólnopolskich i projektów własnych, m. in. “Czas na las! – w czterech porach roku, cztery pory roku w lesie”, “Wielozmysłowe ćwiczenia umysłu przedszkolaka”, “Dobrze słyszę”, “Myślę, koduję i serfuję bezpiecznie”;
  • działania prozdrowotne w zakresie żywienia i aktywności ruchowej;
  • bogata oferta zajęć i dodatkowych aktywności proponowanych dzieciom: choreoterapia, sensoplastyka, gimnastyka korekcyjna, język angielski dodatkowy, ceramika, integracja sensoryczna, taniec sportowy, religia – prowadzonych przez nauczycieli zatrudnionych w przedszkolu;
  • poznanie potrzeb dziecka wielospecjalistyczną obserwacją i diagnozą pedagogiczną KORP,  logopedyczną, integracji sensorycznej, słuchu JAS Johansena, wyższych funkcji słuchowych przy pomocy narzędzia diagnostycznego Platformy Neuroflow i dostosowanie form pracy indywidualnej: 
  • sala integracji sensorycznej, gabinet logopedyczny, gabinet psychologiczny;
  • posiłki komponowane z dbałością o zasady zdrowego żywienia;

 

wniosek_o_przyjecie_dziecka 2024-2025

 

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij