Rekrutacja

Informujemy, że w Przedszkolu nr 3 w Piasecznie w dniach 1 sierpnia –  5 sierpnia 2022 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca na dwa wolne miejsca dla dzieci z rocznika 2018.

Rekrutacja odbywa się z pominięciem systemu elektronicznego.

Rodzice/prawni opiekunowie składają wnioski w wersji papierowej do każdego przedszkola wskazanego we wniosku.

W Przedszkolu nr 3 w Piasecznie wnioski przyjmowane są w godz. 8.00. – 16.00.

Dokumenty  potwierdzające spełnianie kryteriów ustawowych określonych w art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe oraz kryteriów dodatkowych określonych w Uchwale Nr 862/XXXI/2017 Rady Miejskiej w Piasecznie z dnia 8 lutego 2017 r. zmienionej Uchwałą Nr 1245/XLI/20217 Rady Miejskiej w Piasecznie z dnia 13 grudnia 2017 r. składane są wyłącznie w przedszkolu pierwszego wyboru.

Placówka pierwszego wyboru, weryfikuje spełnianie kryteriów ustawowych i dodatkowych na podstawie przedłożonych dokumentów i potwierdza fakt spełniania kryteriów na pozostałych wnioskach, które rodzic złoży w placówce drugiego i trzeciego wyboru.

Wnioski, zasady i kryteria rekrutacji oraz wzory oświadczeń są dostępne na stronie https://przedszkola-piaseczno.nabory.pl/ w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Informacja o wolnych miejscach w placówkach w poszczególnych grupach zostanie zamieszczona na stronie http://www.oswiata.piaseczno.eu/aktualnosci.html oraz na stronie https://przedszkola-piaseczno.nabory.pl/

Szczegółowy harmonogram rekrutacji uzupełniającej:

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij