Rekrutacja

Informujemy, że dn. 5 kwietnia 2022 r. na tablicy ogłoszeń w siedzibie Przedszkola nr 3 w Piasecznie zamieszczona została lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 3 w Piasecznie  w procesie rekrutacji na rok szkolny 2022/2023.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych, aby potwierdzić wolę zapisu dziecka do Przedszkola nr 3 w Piasecznie, w dniach 6 kwietnia – 22 kwietnia 2022 r. zobowiązani są złożyć pisemne oświadczenie woli – POTWIERDZENIE_WOLI

Pisemne oświadczenia woli przyjmowane są w Przedszkolu nr 3 w Piasecznie w godz. 8.00. – 16.00.

Informacje na temat naboru do szkół i przedszkoli na stronie Gminy Piaseczno.