Zamów posiłek

„ZAMÓW POSIŁEK”  REJESTRACJA

Szanowni Państwo,

w Przedszkolu pod Jaworem funkcjonuje elektroniczny system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/3gvASfI

Rejestracja jest również możliwa na:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

 • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
 • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
 • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
 • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy Zespół zamowposilek.pl

AKTUALNE INFORMACJE DYREKTORA PRZEDSZKOLA NR 3 W PIASECZNIE

 1. Dla każdego dziecka zarejestrowanego w aplikacji „Zamów posiłek” i uczęszczającego do Przedszkola nr 3 w Piasecznie ZAMÓWIEŃ dokonuje automatycznie Przedszkole na cały miesiąc. Zamówione zostają wszystkie posiłki, czyli dwa zestawy (1. zestaw: śniadanie i obiad, 2. zestaw podwieczorek);
 2. Rodzic może jedynie odmawiać posiłki (dwa zestawy – czyli całodzienne wyżywienie w przypadku nieobecności dziecka, lub jeden zestaw – czyli podwieczorek w przypadku odebrania dziecka przed podwieczorkiem);
 3. Odmówień posiłków nie można samodzielnie anulować.
 4. Odmawiać można najpóźniej do godz. 8.30. Po tej godzinie system nie rejestruje odmów i, pomimo nieobecności dziecka w przedszkolu, opłata będzie naliczana.
 5. Opłaty za wyżywienie dokonywane są w formie przedpłat za miesiąc „z góry”, na rachunek bankowy NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 1. dnia rozpoczynającego się miesiąca, NAJPÓŹNIEJ  do 10. dnia miesiąca włącznie.
 6. Opłata za wyżywienie w danym miesiącu jest POMNIEJSZONA o odpisy za miesiąc poprzedni. Kwota do zapłaty widoczna będzie w systemie ostatniego dnia miesiąca po godz. 9.00.
 7. W przypadku dokonania jednego przelewu za wyżywienie i pobyt należy w tytule przelewu podać imię, nazwisko dziecka, rodzaj opłaty i jej wysokość, np.

Jaś Kowalski – wyżywienie 120 zł., pobyt – 47 zł.

 

 

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij