Piaseczno, dn. 30 kwietnia 2020 r.

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w związku z rozważaną możliwością otwarcia przedszkoli dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki w domu i wynikającą z tego koniecznością zorganizowania bezpiecznych warunków pobytu, jestem zobowiązana do przeprowadzenia diagnozy zapotrzebowania na świadczenie przez Przedszkole nr 3 w Piasecznie opieki nad dziećmi w reżimie sanitarnym określonym w wytycznych Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zwracam się zatem do Państwa z prośbą o zgłoszenie:

– kto, nie mając możliwości zapewnienia opieki, przyprowadzi dziecko do przedszkola;

– kto pozostawia dziecko w domu;

w przypadku przyprowadzania dziecka proszę określić godziny pobytu: od – do;

 

Odpowiedzi proszę wysłać na adres mailowy p3@przedszkolepodjaworem.pl do dnia 04 maja 2020 r. do godz. 12.00.

Proszę maila podpisać imieniem i nazwiskiem Rodzica.

Brak wysłanej informacji we wskazanym terminie skutkować będzie zaliczeniem do grupy pozostawiających dziecko w domu.

Proszę zapoznać się z wytycznymi MZ i GIS zamieszczonymi na naszej stronie internetowej oraz informacją organu prowadzącego.

Łączę pozdrowienia,

Bożena Kurek, Dyrektor Przedszkola nr 3 w Piasecznie

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij