Harmonogram udzielania pomocy psychologiczno -pedagogicznej

POMOC PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA REALIZOWANA PRZEZ NAUCZYCIELI W GRUPIE III JAWORKI W OBSZARACH
Dzień tygodnia

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Obszar wsparcia Motoryka mała

Gotowość do nauki pisania- sprawność grafomotoryczna

Gotowość do nauki czytania

 

Umiejętności matematyczne Wiedza ogólna

Rozwój mowy

Spostrzeganie, pamięć i uwaga

Pozostałe obszary: Obszar fizyczny ( samoobsługa, motoryka duża), Obszar Społeczny ( stosunek do rówieśników i dorosłych, stosunek do norm i zasad wychowania), Obszar emocjonalny( umiejętność rozstania się z opiekunem, samodzielność i odporność emocjonalna, przeżywanie i rozumienie emocji), Obszar poznawczy ( ekspresja).- realizacja w trakcie bieżącej pracy z dzieckiem.

 

 

POMOC PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA REALIZOWANA PRZEZ NAUCZYCIELI W GRUPIE II SKRZATY W OBSZARACH
dzień tygodnia

 

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
obszar wsparcia grafomotoryka spostrzeganie

pamięć

uwaga

matematyka przygotowanie do nauki czytania wiedza ogólna i rozwój mowy

 

*pozostałe obszary: ekspresja, emocje,  obszar fizyczny (duża motoryka)obszar społeczny (stosunek do rówieśników i dorosłych, stosunek do norm i zasad zachowania) – w trakcie bieżącej pracy z dzieckiem.

Rodzicom przypominamy, że obszary, w których dziecko wymaga wsparcia zostały określone w Informacji o potrzebie objęcia dziecka pomocą psychologiczno – pedagogiczną.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij