Dnia 24 maja 2023 r.  – środa – wyjeżdżamy na całodniową wycieczkę do Skansenu Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

Prosimy o podanie dzieciom w domu lekkiego śniadania.

Zbiórka w przedszkolu godz. 6.50.

Wyjazd godz. 7.00.

Dojazd na miejsce – około 9.30.

II śniadanie 9.30. – 10.00.

Zwiedzanie skansenu z przewodnikiem od 10.00. – 14.00.

W czasie zwiedzania także przejazd bryczką, gry i zabawy z wiejskiego podwórka i inne atrakcje.

Obiad w karczmie na terenie skansenu – finansowany ze stawki żywieniowej.

Powrót do przedszkola około 17.30.

Na organizację wycieczki wykorzystane zostaną środki, które rodzice wpłacali na odwołany wyjazd zimowy do Bałtowa. – 80,00 zł. Rodzice, którzy wówczas nie zgłaszali dziecka na wycieczkę i nie dokonali opłaty, a chcą, aby dziecko uczestniczyło w wycieczce majowej proszeni będą o wpłatę do nauczycieli na listę.

Wysokość opłat oraz wyposażenie dziecka na wycieczkę podamy do 10 maja, po otrzymaniu wysokości kwoty za dojazd do Sierpca.

 

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij