Szanowni RODZICE,

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu na event sportowo-rekreacyjny “Sportowe Piaseczno”, który 18 września odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja 16 w Piasecznie. Będzie to impreza główna z okazji jubileuszu 100-lecia Piaseczyńskiego Sportu. Swoją obecność potwierdziło ponad 30 klubów z kilkunastu dyscyplin sportowych, a oprócz tego podczas wydarzenia czeka na wszystkich moc atrakcji.

Program imprezy:

13:00 – 18:00 Prezentacje Klubów Sportowych

18:00 – 20:00 Koncerty

W programie:

– stoiska wystawiennicze piaseczyńskich klubów sportowych,

– liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży w postaci konkursów z nagrodami,

– występy i prezentacje piaseczyńskich klubów sportowych,

– stoiska edukacyjne,

– food trucki,

– atrakcyjne nagrody rzeczowe do wygrania wśród przybyłych mieszkańców gminy Piaseczno,

– występy i prowadzenie DJ Martin.

– koncert muzyczny zespołu „GROOVEBUSTERZ”

Do zobaczenia 18 września na Stadionie Miejskim w Piasecznie!

 

Hanna Kułakowska-Michalak
I Zastępca Burmistrza
Miasta i Gminy Piaseczno

 

Sportowe Piaseczno event z okazji 100-lecia piaseczyńskiego sportu

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij