Szanowni Państwo,

od 1.09.2020 r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/3gvASfI

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

W aplikacji dostępnej dla Przedszkola nr 3 w Piasecznie zostały wyłączone opcje “Zamów posiłek>Pojedyncze zamówienia” i “Kalendarz zamówień”, o których jest mowa w filmie instruktażowym, istnieje natomiast możliwość zamawiania posiłków z góry na cały miesiąc.

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty należności za miesiąc z góry, a potem złożyć zamówienie. Na pierwsze 7 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 50zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Płatności online zostaną wkrótce uruchomione.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 8:30. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę “Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl

Szczegóły „zamowposiłek.pl” w Przedszkolu nr 3 w Piasecznie

  • We wrześniu rodzic zamawia wszystkie posiłki na cały miesiąc, czyli zarówno zestaw śniadanie/ obiad jak i zestaw podwieczorek;
  • rodzic do dnia 4 września dokonuje opłaty w wysokości naliczonej przez system, tj. 220 zł (22 dni x 10 zł);
  • zamówień dokonuje się na początku miesiąca (we wrześniu do 4.09.), więc jeśli rodzic zamówi tylko zestaw śniadanie/obiad, nie będzie mógł rozszerzyć zamówienia w ciągu miesiąca o podwieczorek i dziecko przez cały miesiąc nie otrzyma tego posiłku;
  • odwołania posiłków można dokonać po ich zamówieniu, na dowolny okres, tydzień, dzień, dwa dni itp., ważne! do godz. 8.30, najpóźniej w dniu, którego odwołanie dotyczy;
  • odwołanie dotyczyć może całego dnia – czyli zestawu śniadanie/obiad i zestawu podwieczorek lub tylko zestawu podwieczorek;

Nadpłaty z ubiegłego roku zostaną wprowadzone na Państwa konta po zarejestrowaniu się wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 3 w Piasecznie.

Informujemy, że jedyną możliwością zamawiania posiłków jest korzystanie z ww. aplikacji.

Prosimy Rodziców o jak najszybszą rejestrację.

Skip to content

Zapoznaj się z informacjami odnośnie Polityki Prywatności i plików cookies. więcej informacji

1. Przedszkole Nr 3, przy ul. Jaworowej 4, 05-501 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Przedszkole nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Przedszkola nr 3wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
4. Przedszkole nr 3 używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Przedszkolu nr 3 jest Pani Aneta Dziewanowska adres e-mail do kontaktu: aneta@gmail.com
8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce Polityka Prywatności

zamknij